Kuchyň od truhláře nebo z obchodu

Už se Vám stalo, že jste viděli akční cenu kuchyně, a tak jste si ji koupili a nakonec jste zaplakali nad výdělkem?

V obchodě jste viděli kuchyň 1,8m dlouhou a nebo v letáku za super cenu 5000Kč – čili ideální do paneláku či malého prostoru. Tak jdete a koupíte ji.

Při přebírání ale zjistíte, že ta kuchyň neobsahuje dřez ani baterii. Dokonce zjistíte, že Vám tu kuchyň ani nikdo nedoveze domů a nakonec, že Vám ji ani nikdo nenamontuje.

Vše to stojí další tisíce korun. A největší gól je, že když přijede montážní firma, tak zjistí, že skříňky kuchyně nemají zadní desku, že jsou různě omlácené, pracovní desky se nedají k sobě napasovat, že chybí nějaké další součástky, a tak to nemohou dokončit. Teď to musíte reklamovat. A jaký je výsledek? Stojí to další peníze, čas a nervy.

Kuchyň byla za super cenu ale nakonec stála 4x více. Nevyplatilo by se ji nechat vyrobit na zakázku od truhláře? Jaké výhody by to přineslo? Celou řadu věcí mnozí truhláři dělají automaticky. Truhláři by si ji sami zaměřili,  připravili by Vám 3D grafický návrh s cenovou nabídkou, 

sami podle Vašich požadavků by ji vyrobili, sami dovezli, vynesli do pater, a kvalitně namontovali. Vás by to nestálo žádný další čas ani nervy. Jen ty peníze, ale v konečném důsledku by to vyšlo možná levněji a hlavně kvalitněji a se zárukami.

Na co se tedy zaměřit při koupi nové kuchyně? Co vše do té akční ceny skutečně patří a na co máte nárok, aby jste se mohli z nové kuchyně opravdu radovat a ne plakat.