Kuchyně

Vítejte na stránkách fotogalerie kuchyní z lamina, masivu a kuchyní do malých prostor. 

Kuchyně z lamina

Kuchyně z masivu

Kuchyně do malých prostor a panelových domů

Nabízíme levné a kvalitní kuchyně – kuchyňské linky na míru, kuchyně z masivu, moderní kuchyně, rustikální kuchyně, malé kuchyně, panelákové kuchyně i veškerý samostatný nábytek do kuchyně.

Provádíme renovace stávající kuchyně tím, že vyměníme pracovní desku a dvířka. Tak Vám vznikne nová levná kuchyňská linka.

Nabízíme i 3d grafické návrhy kuchyní. Ten Vám vytvoříme na míru, podle Vašich potřeb.

Madla, dřez, baterii, barvu pracovní desky a korpusu skříněk, dvířka prolisovaná nebo hladká či prosklená si můžete vybrat podle našich katalogů.

Kuchyně od firmy Truhlářství JAZA přináší celou řadu výhod. Ty nejdůležitější jsou, že doprava a výnos nábytku do pater, kvalitní montáž i servis jsou v ceně kuchyně.

U nás to není tak, že koupíte v obchodě kuchyň za super cenu, a pak zjistíte, že v té ceně není dřez, baterie, zadní deska v korpusech, že není nikdo, kdo ji namontuje, nebo přiveze, kdo Vám ji nanosí do bytu… A nebo to někdo udělá, ale stojí to další tisíce.

A tak neváhejte a KONTAKTUJTE NÁS. Chtějte NEZÁVAZNOU KALKULACI, budeme se Vám rádi věnovat a zodpovíme případné dotazy.

Firma JAZA Vám přeje úspěšný den a děkujeme, že jste navštívili naše stránky.

Rychlý kontakt po telefonu